Work And Travel Türkiye

Hakkımızda

İngilizce eğitimi için bunca yıl aldığınız dersler, gittiğiniz kurslar, eğitim setleri işe yaramıyor ve hala “anlıyorum ama konuşamıyorum aşamasını geçemedim” diye kendinizi yiyip bitiriyorsanız, o zaman yurtdışı eğitim hizmeti almak ve İngilizce öğrenmek için yurtdışına gitme zamanınız gelmiş demektir.

İkinci dil öğrenimi, ana dil “ediniminden” farklı olarak yoğun tempolu çalışma, sürekli tekrarı sağlayacak pratik ortamı ve güçlü bir motivasyon gerektirir. Başarılı bir dil öğrenimi için bunların üçüne birden “maruz kalmanız” şarttır. Maruz kalmak tanıtımını bilinçli olarak kullanıyoruz çünkü yabancı dili gerçekten öğrenmek istiyorsanız yüzme bilmeyen birinin denizin ortasında tekneden düşmesi misali, başka bir şeyi düşünmeden, daha doğrusu düşünemeden, o dili öğrenmeye ve kullanmaya odaklanmanız, eğitim ortamında, sokakta, alışverişte, sosyal hayatınızda sürekli o dile maruz kalıp öğrendiklerinizi kullanmaya zorlanmanız gerekiyor. Bunun dışındaki tüm çabaların boş ve sonuçtan uzak olduğu artık herkes tarafından kabul edilen bir gerçek olmuştur. İşte bu yüzden hayatınızda belki de sadece bir kez, kendinize bu yatırımı yapmalı ve sadece bir kez alacağınız bu eğitim için size en uygun çözümleri görerek karar vermelisiniz.

Yurtdışında eğitimin hem ihtiyaçlarınıza, hem tercihlerinize hem de bütçenize en uygun biçimde, doğru organize edilmesi için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var. Armada Grandee bu desteği size en iyi biçimde veriyor. Hem de tamamen ücretsiz olarak!

Yurtdışında eğitim çok geniş içeriğe sahip, yüzlerce farklı seçeneği içeren büyük bir alandır. Günümüzün internet olanakları size bu konuda birçok seçeneğe doğrudan ulaşma imkanı veriyor. Ancak bu gerçekten de uzmanlar tarafından yönetilmesi ve planlanması gereken bir süreçtir. Bu kadar çok ülke, okul, program seçeneğinin yanı sıra başvuru ve vize işlemlerinin tümünü tek başınıza öğrenmeye ve halletmeye çalışmak deyim yerindeyse “Amerika’yı yeniden keşfetmek” gibidir. Bunu yapmanıza hiç gerek yok, çünkü tüm bu hizmetleri en profesyonel biçimde Armada Grandee’den ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken size en yakın Armada Grandee ofisiyle iletişime geçmek. Bu aşamadan sonra size özel tahsis edilecek olan Armada Grandee Akademik danışmanı;

  • Size yurtdışı eğitim için en uygun ülke, şehir ve dil okulu seçeneklerini belirliyor, tanıtımını yapıyor ve rapor olarak sunuyor.
  • Güncel dil okulu kampanya ve indirimlerinden sizi haberdar ederek yurtdışında eğitim harcamalarınızdan tasarruf etmenizi sağlıyor. Gereksiz yere çok para harcamamanızı sağlıyor.
  • Yurtdışı eğitim kayıt işlemleriniz için gereken tüm yazışmaları sizin için yapıyor ve takip ediyor.
  • Konaklama ve havaalanı karşılama organizasyonunuzu, tercihlerinize ve bütçenize en uygun biçimde hatasız olarak yapıyor.
  • Vize başvurusu çok dikkat edilmesi gereken ve sürekli yapılan prosedür değişikleri nedeniyle profesyonelce takip edilmesi gereken bir süreç. danışmanınız sizi bu süreci başarıyla tamamlamanızı sağlıyor.
  • Varış noktasına uygun fiyatla uçak bileti almanızı sağlıyor ve yolculuğunuzu organize ediyor.
  • Yurtdışında bulunduğunuz sürece Armada Grandee danışmanınız size destek vermeye devam ediyor.